речник контакт

Финале во Кока-Кола Јуниор Куп

06-07 Јуни 2006, спортска сала „Парк“, Велес

Аница Солева

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »