речник контакт

Фонтана

А воа кој го може?

Никола Солев

А воа кој го може?

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »