речник контакт

Фотографија на неделата

Секоја недела има по една слика што е избрана за најдобра. Провери!

Зоран Николов

Секоја недела има по една слика што е избрана за најдобра. Провери ТУКА!

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »