речник контакт

Ф1 во Велес

Во рамките на промо турнејата низ Македонија, Вип и Водафон во Велес ни донесоа вистинска формула 1.

Петар Печков

Во рамките на промо турнејата низ Македонија, Вип и Водафон во Велес ни донесоа вистинска формула 1.

Дојдени во грешен момент, кога велешани протестираа за рестартот на Топилница, малкумина можеа да уживаат во близината на болидот.

Ако ништо друго еве фотографија од настанот.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »