речник контакт

Хрватката Антонија Мишура Мис на Олимпијадата 2012

Низ повеќе фотографии, зошто таа беше наубава меѓу неколкуте илјади спортистки во Лондон

Петар Печков

Антонија Мишура има 24 години,  таа е кошакарка  и настапува за Џоли ЏБС од Шибеник и висока е 181 цм

АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »