речник контакт

Хумор @ Добој Нет

На Повеќе имате линк за една многу интересна српско - црногорска страница. Ова Србиве - Црногорциве што ја правеле, ставиле вицови, слики, филмови (се однесува на видео клипчиња), песни, програми и текстови.

Зоран Николов

[url=humor.doboj.net/]http://humor.doboj.net/[/url] Проверете и не забегувајте многу.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »