речник контакт

Хју Хефнер спиел со над 2000 жени

Сопственикот на "Плејбој", осумдесетгодишниот Хју Хефнер изјави дека во текот на неговиот бурен живот спиел со над 2000 убавици.

lj lkjl

Сопственикот на \"Плејбој\", осумдесетгодишниот Хју Хефнер изјави дека во текот на неговиот бурен живот спиел со над 2000 убавици. Точниот број не го знае, бидејќи одамна престанал да ги брои. \"Престанав да ги бројам одамна. Мојот живот сега е повеќе фокусиран на кавалитетот отколку на квантитетот. Сепак мислам дека отприлика сум бил со барем две илјади жени\", вели Хефнер. Хефнер признал дека на една негова роденденска забава годинава една од неговите девојки му приредила нешто посебно - Таа и 17 други зајачици му се придружиле во кревет. \"Беше тоа најубав роденден\", вели Хефнер, веројатно единствен 80-годишник кој во тие години оргија со врвни убавици.

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »