речник контакт

ЦрноБело викенд

Повелет во ЦрноБело...

Никола Солев


АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »