речник контакт

Честитки за Божик. Христос се роди

Петар Печков

На Божиќната ноќ, во Вашето срце нека  се вселат радоста, љубовта и надежта.

Бидете здрави, силни и полни со среќа.

Мир со вас – Честит празник Рождество Христово!

Христос се роди! Среќен Божиќ!  Ваш ТрМр

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »