речник контакт

Честит католички Божик

На сите посетители на ТРМР од католичка вероисповед Честит Божик

Петар Печков

Честит Божик за сите посетители кои  денес на 25 декември го слават католички Божик.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »