речник контакт

Што се создаде снегот и ниските температури

Интересни креации, кои заслужуваат внимание

Петар Печков

Што се создаде снегот и ниските температури низ градот. Погледнете

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »