речник контакт

светот низ слика 01.12 - 06.12

Како се красат Европските градови, пред новогодишно

Петар Печков

Светот низ слика, седум дена наназад

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »