речник контакт

„B-membrane“ - компјутер на иднината

Дизајниран од Won-Seok-Lee, „B-membrane“ е еден компјутерски прототип.

Аница Солева

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »