речник контакт

Отворено APEX CASINO во Велес (фото)

Ова е 11-то во Македонија и дел од ланецот казина низ Европа

Петар Печков

Од петокот вечерта во Велес започна со работа  APEX CASINO, лоцирано во некогашната Градска кафеана.

Тоа е 11-то во Македонија и дел од ланецот казина на APEX ж во Европа и светот.

 Дел од атмосферата низ следната фото галерија

АНКЕТА »

Како да се надмине состојбата со големиот број заразени лица, позитивни на ковид-19?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »