речник контакт

Честит Велигден. Христос Воскресна

По повод големиот Христијански празник Велигден, до сите православни и католички верници искрени честитки за среќно и долговечно празнување на Христовото Воскресение

Петар Печков

Искрени честитки за Велигден, со желба овие празнични денови да внесат топлина во Вашиот дом, многу успех во работата и радост на овој празник. Да ја поделиме со своите блиски во добро здравје,  радост и среќа.


Посакуваме Велигден, да ги исполни нашите домови и семејства со здравје, среќа, со чиста мисла, почит и толеранција кон сите наши сограѓани.


 Христос воскресна

АНКЕТА »

Дали 8-то место на ФК Борец во Првата лига ги задоволи вашите очекувања?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »