речник контакт

39-ти Детски Рацинови средби

Општина Велес Ве поканува...

Аница Солева

Извор: www.veles.gov.mk

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »