речник контакт

7-те чуда на Македонија

Ако светот ги избра 7-те чуда, еве и Македонија си бира свои...

Петар Печков

Ако светот ги избра 7-те чуда, еве и Македонија си бира свои ремек дела на градбата.

Посетета ја оваа страна и гласајте!

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »