речник контакт

Britney Spears ги шокира нејзините обожаватели

Шестмесечната трудница Britney Spears се надмина себеси.

Аница Солева

Шестмесечната трудница Britney Spears се надмина себеси. Таа позирала гола за американското списание „Harper’s Bazaar“. Исто така ја „промовира“ и нејзината нова црна коса.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »