речник контакт

Carl Cox @ Metropolis Hall, Skopje Fair

Се најавува голема журка со Carl Cox во Метрополис Арена

Зоран Николов

Се шушка дека ќе биде 700 во happy-day, инаку 800.

Повеќе информации на SkopjeClubbing

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »