речник контакт

DJ Bejrut

Нов празник на македонската хип-хоп популација кој што потекнува од Велес.

Никола Солев

Нов празник на македонската хип-хоп популација кој што потекнува од Велес. Доколку ви се допадне музиката следува уште. Срдечно ве поздравуваат дечките: „Nema obnova dok traje obnova“ [url=rapidshare.de/files/12962501/DJ_BEJRUT_-_Prispivna.mp3.html]DJ BEJRUT - Prispivna.mp3[/url]

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »