речник контакт

DownTown викенд

17-18.02.2006 [b]Петок:[/b] Дуле и Коки, влез 60 ден. [b]Сабота:[/b] Роденденска журка на 5fm радио, награди од Скопско, со секое скопско грепка, секоја втора добитна, влез 50 ден.

Никола Солев

17-18.02.2006 [b]Петок:[/b] Дуле и Коки, влез 60 ден. [b]Сабота:[/b] Роденденска журка на 5fm радио, награди од Скопско, со секое скопско грепка, секоја втора добитна, влез 50 ден.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »