речник контакт

IV Пензионерска ревија

21.06.2006 (среда), кино „11 Октомври“, почеток 12 часот. Влез слободен.

Аница Солева

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »