речник контакт

Oдбери фаца

Кој од Мехиканциве е најубаво излезен на сликава?

Зоран Николов

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »