речник контакт

Pamel-чето

Ај да се замезиме малку или ако сакате и да си поиграме малку одбојка! За топки ќе се снајдеме.

Никола Солев

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »