речник контакт

no coment

Незнам што, ама има нешто не ми се вклопува на сликава

lj lkjl

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »