Светот низ слики 23.11 - 30.11

елка од лего коцки во Мелбурн од 10 метри,нуркач кој собира голф топчиња од езера, Камен мост од Скопје во портокалово, македонско - грчката гранциа од воздух, упс- извини, ха,ха

Светот низ слики 16.11 - 22.11

Ѓоковиќ најдобар тенисер годинава, таткото Дејвид надвор, синот Бруклин влегува,саем на нокти во Токио, три Д елка во Тајван

Светот низ слика 09.11 - 15.11

Почина највисокиот човек на планетата, грим удриа на мостот во Сан Франциско, воз излета во Стразбур, модели на Викторија сикрет

Сефте, украсен првиот излог за Новогодишните празници

Тоа се случи во продавницата за подароци ,,Масинови,,

,,Кинезот,, стаса до Велес, пробно

Во недела свечено пуштање во сообраќај

Велес доби цветен замок (фото)

Употребени три илјади саксии и десетина сезонски видови цвеќиња

Светот низ слика 02.11 -08.11

Аеро акробации во Италија и Обединети Арапски Емирати, победниците на маратонот во Њујорк

Светот низ слики 25.10 - 01.11

Како се маскираа дел од фудбалерите на Барселона на Хеловен, француски хармоникаш свирел непрекинато 11 дена, 105 годишна Авганистанка заедно со илјадници бегалци на пат кон Германија, во Сао Паоло избор на најзадник

Светот низ слика 19.10- 25.10

Започна новата скијачка сезона кои се првите победници, завршија и првите студенти на порно академијата на Роко Сифреди, мечка се вози во градски во Москва, момче има стопало од 40 цм.

Светот во Сино

Причина 70 години од Обединетите Нации

Светот низ слика 12.10 -18.10

Во Радовиш џиновски сомун, во Кавадарци осветена црвката Св. Петка,украдени мермерни плочи од гробишта во Зрењанин, додека скопјани слушаа џез, пајакот им ги собра автомобилите, поплави во Хрватска

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »