Хрватката Антонија Мишура Мис на Олимпијадата 2012

Низ повеќе фотографии, зошто таа беше наубава меѓу неколкуте илјади спортистки во Лондон

По две години отстрането стеблото кое му се закануваше на мостот Гемиџии

Дервенци три часа го отстрануваа стеблото кое го донесе поплавата на 5-ти декември 2010 година

Ковачко -механичарска работилница ,,Под мостот,,

Кој ќе спречи под Мало мовче да се растураат автомобили и да се чува стока? Или кој е должен да се почитува законот?

Светот низ слики 12

Што се беше актулено изминатите седум дена

Олимпијдата низ слики

Радоста и тагата, среќата и болката, судирот на два света,настани кои не беа регистрирани од камерите

Светот низ слики 11

Како излгеда површината на Марс, како живеат децата низ светот,животот на богатите и сиромашните,војна и мир, најнови модлеи на бикини за капење и уште низа други слики од светот изминатите три седмици

Светот низ слики 10

За патувањето на олимпијскиот оган низ Лондон, трка во венчаници, како двајца млади го кажаа своето ,,Да,, со скок во море, како се освежува светот и кај нас, фиќо фест во Крагуевац,

Џунгла на асфалтот

Ако дворот е огледало на домаќинот, тогаш во градов имаме ,,грди,, слики

Велес на плус 41, се забавува во Младински парк

Во неделата во 14 часот е измерена највисоката вредност годинава 41 во сенка. Животот навечер се случува во Младинскиот парк и кафитериите спроти Гиманзија

Светот низ слики 9

фоторепортер соборен од Бик во корида, минал со полесни повреди,Фестивал на биковите во Памплона Шпанија, отворањето на најголемиот тематски парк „Гризли гелч“во Дизниленд во Хонгконг,свадбата на Иниеста,фестивал во цртање на телото во Австрија, Плажа во Ница Франција

Мангупски изум кој боли

Внимавајте кога седнувате во ресторан, оти локланите мангупи подготвуваат изненадување

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

АНКЕТА »

Дали попустите за „Црниот петок“ ги оправдаа очекувањата?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »