Каде се клупите од Младински?

Кој ја уништува, поточно краде урбаната опрема

Светот е карневал

Како изгледаат карневалите ширум светот, кој се одржуваат во овој период

Светот низ слики 11.02 - 17.02

Како светот го пречека Валантиново, изложба на расни кучиња во САД, фотографии кои ја одбележаа минатата години но и го вознемирија светот

Релито Дакар низ слика

Возбудливости во Јужна Америка

Светот низ слики 04.02 - 10.02

Каде и со кого Роналдо го дочека 28 роденден, Шкода го произведе 15 милионитиот автомобил, Путин со рускиот патријарх, Папата со италијанскиот претседател, пречекот на Кинеската 4080 година, се бере цвеќе за Св. Валентин

Пролетно уредување на дрворедите

Се сечат гранките од дрвјата на улица 8-ми септември

Светот низ слики 28.01 -03.02

Како растат децата низ светот, машки часовник еден од петте вреден 1,3 милиони евра, и загрепчани се подготвуваат да ја пречекаат Кинеската Нова година

Во Куќата на Касапови, извор каде живеат риби

Несекојдневно глетка за ретките посетители

Светот низ слики 21.01 - 27.01

егзекуции во Иран, скијање, ракомет, продажба на аукција, некои работи кои не беа на ударните вести а се интересни

Внимавајте клупите се лакираат!!

Овие денови се работи во Младинскиот парк

Светот низ слики 14.01 - 20.01

Откачени анлгичани во шоуто И јас имам талент скокат запалени со оган во базен, боливијците добија благослов од ОН да ги продаваат нивните коки, кинези спасија илјад амачки д ане завршат како храна во ресторан, во Кенија фатени сто тона слонова коска, во Бугарија обид за напад врз политичар и како заврши напаѓачот,релито Монте карло се вози по снег, на Хитроу се спие додека се чека авион

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »