Светот низ слики 04.02 - 10.02

Каде и со кого Роналдо го дочека 28 роденден, Шкода го произведе 15 милионитиот автомобил, Путин со рускиот патријарх, Папата со италијанскиот претседател, пречекот на Кинеската 4080 година, се бере цвеќе за Св. Валентин

Пролетно уредување на дрворедите

Се сечат гранките од дрвјата на улица 8-ми септември

Светот низ слики 28.01 -03.02

Како растат децата низ светот, машки часовник еден од петте вреден 1,3 милиони евра, и загрепчани се подготвуваат да ја пречекаат Кинеската Нова година

Во Куќата на Касапови, извор каде живеат риби

Несекојдневно глетка за ретките посетители

Светот низ слики 21.01 - 27.01

егзекуции во Иран, скијање, ракомет, продажба на аукција, некои работи кои не беа на ударните вести а се интересни

Внимавајте клупите се лакираат!!

Овие денови се работи во Младинскиот парк

Светот низ слики 14.01 - 20.01

Откачени анлгичани во шоуто И јас имам талент скокат запалени со оган во базен, боливијците добија благослов од ОН да ги продаваат нивните коки, кинези спасија илјад амачки д ане завршат како храна во ресторан, во Кенија фатени сто тона слонова коска, во Бугарија обид за напад врз политичар и како заврши напаѓачот,релито Монте карло се вози по снег, на Хитроу се спие додека се чека авион

Светот низ слики 07.01 - 13.01

бескуќник од Ниш преноќува во гроб, што се крие под сукните на грчките војници кои стражарат пред Парламентот, снег во истанбул, Ерусалим, на релито Дакар се развиори за прв пат како учесник и македонско знаме

Кој Ве информира, сите на едно место

На едно место, што е реткост, за Божик се собраа новинарите од Велес

Светот низ слики 31.12 - 06.01

Светот на преминот помеѓу двете години, не ја пречекуваше само Новата 2013, имаше и други настани

Време е за веселба

Новогодишните и Божикни празнувања се време за радости. Но годината што замина е уште една бројка плус во животот на секој од нас, за тоа сведочи огледалото и тркалото на животот

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

АНКЕТА »

Дали граѓаните ги почитуваат препораките за заштита од корона вирусот, да останат дома, да има растојание кога се чека во редица пред банка, маркет?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »