Светот низ слики 02.09 - 08.09

Какви редици во Скопје за учество во Х фактот, како ли е Клично да биде опозиција во Парламентот,новиот дел од мостот во Сан Франциско, огромен кит ајкула, уште поголем крокодил, сурфање на огромни бранови, каде се одржа самитот Г20

Светот низ слики 26.08 - 01.09

Светот низ фото објективот изминатите седум дена

Како се градеше езеро Младост

Ексклузивни фотографии досега необјавени од изградбата на езеро Младост. Некои ќе ги препознаат и своите родители кои тогаш работеле во Колска

Како снимателот да се качи и симне од скелето?

Снимателот Камчев за да може да ги сними средбите на ФК Борец мора да се качи а потоа и симне од скеле високо три метри до кое нема пристап

Светот низ слики 19.08 - 25.08

Светот низ фото објективот, изминатите седум дена. Некои фотографии можат да предизвикаат вознемиреност (предупредување)

Светот низ слики 12.08 - 18.08

Каде се сретнаа актуелниот и претходниот велешки градоначалник, уловена ајкула близу Будва, каде одмара српскиот милијардер Цептер, настани од СП во атлетика во Москва, единствена изложба на кактуси, ноќен дожд од метеори над Стоби

Светот низ слики

Усаин Болд не трча ами лета, како Антиќ, Илиевски и Меккејлеб го барат Гечевски назад во репрезентација,Ајфеловата кула ја има и во Москва,избори во Африка

Светот низ слики 22.07 - 28.07

Што беше актуелно во светот изминатите седум дена, преку фото објективот

Светот низ слики 15.07 - 21.07

Пиво фест во прилеп, Галичка свадба,како Лондон го очекува кралското бебе, светлечки скалар,

Клучевите добиени започна расчистувањето на Офицерски

За почеток се уредува дворот на Домот на АРМ

Светот низ слики 08.07 - 14.07

Ѓоле наместо тенис вози трактор, автомобилто ан Фанѓо продаден за 20 милиони фунти, најголемата јахта на светот се продава за 460 милиони евра,

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

АНКЕТА »

Каде го минувате слободното време за освежување летово, додека сте во Велес?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »