Светот низ слики 6

Што се беше интересно изминантите седум дена, низ објективите на фоторепортерите

Светот низ слики 5

Како се разладуваат русите, индијците, бразилците, Џенифер Лопез тргна на светска турнеја, Колдплеј свиера во Манчестер, како изгледа Венеција поплавена, србите масовно тргнаа во Грција на одмор, слики од ЕУРО 2012, славјето на македонците по пласманот на СП во ракомет

Светот низ слики 4

Свдбата на Елена Ристеска и Горан Пандев, некогашната топилница во Дузигург денес е споменик на минатото, 60 години од крунисувањето на Елизабета Втора, Мадона на светска турнеја, летниот концерт на отворено на Виенската филхармонија, 500 милионита запалка на Зипо...

Нов сообраќаен знак

Иако не е регистриран, функционира подобро од законски одобрените

Велес расцвета

16 илјади цвеќиња засадени пролетва

Светот низ слики 3

Првата седмица од Ролан Гарос, Победникот од Преживеан доби 50 илјади евра, Кил стан европски првак во ракомет, Лазаров и натаму без европска титула, Ф-1 во Монако, трката во Индијанаполис, златната палма доделена во Кан, освојувње на Монт Еверест...

Светот низ слика 2

Слевјето на Реал за титулата, на Барселона од купот, модата од Кан, протести во Чикаго на НАТО самитот, ремито без голови со Португалците...

Моршанск, градот со кој ќе се збратимува Велес

Прошетка низ повеќе фотографии по овој руски град

Поројниот дожд , ја оштети улица Белградска

Од подземните води на Белградска 1 се оштети асфалтот, поради што оваа улица е небезбедна за сообраќај

Светот низ слика

Секоја недела, од оваа ќе имате можност да видите повеќе слики од секојдевното живеење на планетата Земја

Стампедо во берење цвеќиња

Велешани масовно се придружија во ,,позајмување,, цвеќе од јавните површини

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

АНКЕТА »

Каде го минавте летниот одмор?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »