Викендов две сообраќајки по патиштата во велешко

Автомобил излетал од автопат, судар на трактор и автомобил, две деца тешко повредени

Во населба Превалец куче скитник каснало минувач

За седум дена ова е втор случај на каснување од куче скитник

Три години за убиство во обид

Амедовски кој берел грозје, со нож го прободел контролорот. Тој пак на судењето молел сторителот да не оди во затвор

Возач излетал од автопат починал на лице место, камионџија удрил велосипедистка тешко ја повредил

Во камион на автопат кај тунелите кај Демир Капија пронајдени 38 мигранти , кои платиле по 4 илјади евра за транзит до Запaдна Европа

Куче скитник каснало велешанец

Настанот е пријавен на улица Шефки Сали. Кучето било во глутница со уште четири други

Дедото на Тамара доби условна затворска казна за нелегално поседување на пиштолот

Стојановски не го признава обидот за убиство врз екс министерот за здравство Никола Тодоров, за кое го товари обввинителството

Мирен продолжен празничен викенд

Една сообраќајка и две труења со апчиња

Починало седум месечно бебе од Бузалково

Пациент агресивно се однесувал во Болница, приведен во полиција

Сообраќајка на пешачки пред ПАБ

Јавноста зборува за бркотници, автомобилот е со искршени стакла, полицијата со информација за сообраќајка

Жител на Градско препил и алкохол и лекарства, се бори за живот

Ч.П.(58 год) препратен во Клиника за токсикологија во Клиничкиот центар во Скопје

Сообраќајка, сообраќајка, тепачка

Досега автомобилите удираа во крави кои шетаа по автопат,сега во волк, кај Кула. Што се случуваше викендов во Велес

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226

АНКЕТА »

Каде одмарате летово?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »