Временски зони

Проверете ги временските зони. Најдете некој град.

Збирка невремиња

Какви слики, абе мерак да те фати да те удри вакво невреме...

Секојдневие

Многу интересно се менуваат сликите во текот на денот. Си бираш само кое место ќе го гледаш, чекаш да се наполни сајтот и го вртиш мандалцето околу кругот (симулатор на дел од денот). Има и звучна поддршка за доловување амбиент.

Футуристика

Филмчињата на сајтов се екстра... Ако не ве мрзи, видете сами.

Како да познаете кога некој ве лаже

Станете детектор за лаги за 15 минути!

Најдобра анимација

Сајт со цртани анимации. Чекераут.

Еј зајко шо праиш???

Зајко, зајко, шо напраи бе? Цела трева ја изеде!!!

Кондом за мобилен телефон

Компанијата Skins Мobile, нуди многу интересен начин за заштита на вашиот мобилен телефон од надворешни влијанија - со помош на посебен кондом изработен од латекс.

Вработени на „Кока-Кола“ му продавале тајни на „Пепси“

Тројца вработени во „Кока-Кола“ се обвинети за индустриска шпионажа откако се обиделе на ривалската компанија „Пепси“ да и продадат доверливи информации и примерок од новиот пијалак на компанија, за 1,5 милион долари

Хју Хефнер спиел со над 2000 жени

Сопственикот на "Плејбој", осумдесетгодишниот Хју Хефнер изјави дека во текот на неговиот бурен живот спиел со над 2000 убавици.

Софија Лорен гола за “Пирели" на 71 година

Славната италијанска актерка Софија Лорен ќе се слика гола за познатиот календар “Пирели" во 71 година од животот.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »