Лустер за 2006 година!

Ова е предлог за нов дизајн на лустер, доколку „нашиве“ ја поскапат струјата а и не дај боже ја продадат ЕСМ. Прочитајте зошто овој лустер го нареков [b]„Лустер за 2006 година“ [/b]

Yahoo нуди ефтини телефонски разговори

Yahoo воведе услуга за повици преку интернет со користење на нивниот софтвер за инстант пораки. Интернет компанијата објави дека услугата се тестира на меѓународните пазари од Вторник и ќе почне да се нуди во САД следната година.

Личност на неделата

[b]Име[/b]: Зоран [b]Презиме[/b]: Кимов [b]Прекар[/b]: Кимац [b]Возраст[/b]: 25 [b]Генерација[/b]: 1980/81

Новогодишен саем на книгата

[b] Новогодишен саем на книгата[/b] Од 15-30 Декември 2005 година локација: Библиотека „Гоце Делчев“, Велес Повелете, количините се ограничени :)

Дедо Мраз

Што сакате да Ви донесе Дедо Мраз за Нова година?

Французите шампиони во користењето интернет

Европејците се повеќе го користат интернетот, а Французите се европски шампиони по бројот на часовите што ги поминуваат „сурфајќи“, покажаа резултатите од истражувањето што го спроведе Европското здружение за интерактивно огласување.

Најголема вештачка елка во Европа

Најголемото вештачко божиќно дрво во Европа, високо [b]72 метри[/b], е поставено во центарот на Варшава. Дрвото е осветлено со околу два милиони сијалици, а огромната метална конструкција се издига пред највисоката зграда во полскиот главен град, Палатата на културата. Кога температурата ќе се спушти доволно, околу вештачката елка ќе биде поставено и лизгалиште.

Бојан?

Бојанче нема да го гледаме??? Штета! Неколку линка поврзани со него...

Јавно WC

Ако биде вакво јавното WC на железничка во Скопје, ќе се оформи Клуб на мочковци! И бензинска ќе отвориме!

Меѓуножно буткало

Бицикл со стимулатор. Само за сексуално неухранети или за Бојан 13, оти немал секс досега. Кутро прасе, го жалам. Којзнае како ќе го омажиме... Овај ожениме.

Ноќен живот

Добро, добро, знам дека каснам, не туку аздисујте туку читајте шо ќе се праи викендов!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »